bono

Zajmujemy się dogoterapią, czyli szeroko pojętym wspomaganiem terapii, zabawy i edukacji z udziałem psów. W ramach zajęć dogoterapeutycznych uczestniczymy w spotkaniach z dziećmi, młodzieżą i osobami starszymi. Zajęcia prowadzimy w przedszkolach, szkołach, domach seniora oraz ośrodkach stałego i dziennego pobytu. Ponadto uczestniczymy w imprezach integracyjnych, propagujemy wiedzę na temat dogoterapii.

Z wykształcenia jestem pedagogiem i dogoterapeutą. Moje doświadczenie to prawie 20 lat pracy w szkole na stanowisku pedagoga szkolnego, wychowawcy świetlicy. Od 2009 wspólnie z mężem prowadzę firmę eventową Pozytywka – Fabryka Dobrych Pomysłów. Dwa lata temu w naszym domu pojawił się pies rasy golden retriever Bono. Bono skradł nasze serca stając się pełnowartościowym członkiem i terapeutą naszej rodziny. Niezwykle łagodny charakter, miłe uosobienie i wielkie goldenie serducho przyczyniło się do powzięcia myśli, że chcemy razem pomagać ludziom.

Bono – Badenova Dutch Tulip

2 letni golden retriever, pochodzi z domowej i dobrej hodowli Badenova Golden Retriever Kenel

Współpracujemy również z innymi doświadczonymi pedagogami i dogoterapeutami, którzy tak jak my mają wyszkolone do tego typu zadań psy.